Kedves Látogató!

Karrier

Német tulajdonú, gyógyszerek, étrend-kiegészítők, kozmetikumok forgalmazásával foglalkozó cég keres

PATIKALÁTOGATÓ munkakörbe munkatársat.

Feladata:

  • a cég gyógyhatású készítményeihez, étrend-kiegészítőihez és kozmetikumaihoz kapcsolódó értékesítési és marketing tevékenységének fejlesztése a területen
  • új termékek bevezetése
  • megrendelések felvétele a patikai és gyógynövény-szaküzleti partnerkörben
  • értékesítési terv készítése, teljesítése, konkurenciafigyelés
  • jelentések készítése

Elvárások

  • legalább középfokú szakirányú végzettségű (kommunikációs, vagy kereskedelmi, vagy egészségügyi)
  • gyógytermékek, étrend-kiegészítők, kozmetikumok értékesítésében szerzett tapasztalat
  • képviselői tapasztalat
  • Lakóhely és helyismeret a megjelölt földrajzi területen és piaci szegmensben
  • B kategóriás vezetői engedéllyel és vezetési gyakorlat

Az ideális jelölt:

  • megbízható, önmotivált, lojális
  • kiváló eladási és kapcsolatteremtési készséggel, képességekkel rendelkezik
  • vevőorientált, dinamikus, ambiciózus, lelkes
  • számítógép és tablet kezelésében jártas
  • megbízható, gyors problémamegoldó képességgel bír

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes szakmai munka;
  • változatos feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség;
  • innovatív, hosszú távú, biztos munkahely;
  • erős termékportfólió, kiváló minőségű készítmények, ismert, kedvelt márkák,
  • elkötelezett, lendületes és támogató csapat
  • alkalmazotti munkaviszony, átlagon felüli jövedelmi csomag, kiváló munkaeszközök

Munkavégzés helye:

Békés Megye

Csongrád Megye

Jász-Nagykun-Szolnok Megye (részben)

Hajdú Bihar megye (részben)

Bács-Kiskun Megye (részben)

Jelentkezését a szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével, valamint a fizetési igény megjelölésével az info@naturprodukt.hu címre várjuk.

Adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken éri el:

www.naturprodukt.hu/adatvedelmi-tajekoztato-np

Díjazzuk a hűséged!
Szeretnénk Önnek meghálálni, hogy hűséges és aktív vásárlónk, ezért megalkottunk egy törzsvásárlói rendszert. Minél többet vásárol egyre nagyobb kedvezményt biztosítunk.
Tudjon meg többet a programról.
Hűségprogram

Blog

Odafigyeléssel megúszhatjuk a fájdalmat. A fogorvosi fúró hangja szorongást válthat ki bennünk, és egyes kutatások szerint a kezelés közben az ősi túlélési ösztöneink kapcsolnak be. A legtöbben szégyelljük, hogy félünk a fogorvostól, pedig van megoldás, amellyel úrrá lehetünk a rettegésen, és megmenekülhetünk a fájdalomtól.
Bővebben
Rohanó világunkban figyelmünk legtöbbször odáig terjed, hogy felvesszük a harcot a betegségekkel, foglalkozunk a megjelenő testi tüneteinkkel, amelyek általában már elég kellemetlenek ahhoz, hogy igyekezzünk enyhíteni őket. De mit teszünk önmagunkért és a lelki békénkért?
Bővebben
Véget ért a tél – véget ért a nehéz, megterhelő ételek időszaka, jöhetnek a friss és ropogós szezonális zöldségek, gyümölcsök és az azokból készült laktató, de könnyed fogások! Ezekből hoztunk most el hármat (plusz egy desszertet), és bízunk benne, hogy mindenki megtalálja majd a kedvencét!
Bővebben
Ne maradjon le az egészségről!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy ne maradjon le akcióinkról és újdonságainkról!
Feliratkozom